Seven 7’s

Seven 7's darmowy slot

Zagraj na automacie Seven 7’s od Microgaming w trybie demo, całkowicie za darmo w GGBet. Slot Seven 7’s ma procent wypłat 96.6%, 1-7 wirujących bębnów, 1 linię wypłat. Nie ma gry bonusowej, freespinów, symbolu Wild, symbolu Scatter, ani mnożnika. Grać w slot Seven 7’s może być w trybie automatycznym, jest też tryb „Fast spin”.
Seven 7’s to prosty, ale ciekawy automat do gry opracowany przez Crazy Tooth Studio dla kasyn Microgaming.

Microgaming coraz rzadziej uszczęśliwia swoich fanów slotami własnego projektu. Jednak dzięki temu, że współpracują z niezależnymi studiami, nie ma to wpływu na liczbę gier w ich portfolio. Jednym ze studiów współpracujących z Microgaming jest Crazy Tooth Studio, które nieustannie zaskakuje unikalnymi i innowacyjnymi slotami. Weźmy na przykład ich najnowszy automat o nazwie The Incredible Balloon Machine, w którym zamiast bębnów trzeba nadmuchiwać balony. Tym razem przynieśli nam slot o nazwie Seven 7’s, który nadal ma bębny, ale jest również wyjątkowy i bardzo niezwykły.

Projekt automatu Seven 7’s wygląda bardzo nietypowo i jest wykonany w stylu art deco. Zobaczysz wiele złotych i zielonych kawałków żelaza, które kołyszą się powoli, sprawiając wrażenie, że akcja rozgrywa się na morskich falach. Co niezwykłe, po otwarciu slotu przed Tobą znajduje się tylko jeden bęben z symbolami. A to dlatego, że w automacie Seven 7’s deweloperzy z Crazy Tooth Studio zdecydowali się na wykorzystanie mechaniki zwanej Continuwin, która pozwala na zwiększenie liczby bębnów z 1 do 7, przy czym linii zawsze jest 1 (więcej o tym poniżej). Nie zajmie Ci dużo czasu opowiedzenie o symbolach w grze, ponieważ są ich tylko trzy – Bar został dodany, aby upewnić się, że nie każdy obrót jest opłacalny. Siedem – pomoże zwiększyć liczbę bębnów, a symbol 2x zastępuje 7 i również podwaja kwotę nagrody.

Funkcje bonusowe automatu Seven 7’s

W automacie Seven 7’s nie ma darmowych spinów ani żadnych innych funkcji bonusowych. Z tego powodu rozgrywka jest dość prosta i nieskomplikowana. Głównym kluczem do wygranej jest zdobycie siedmiu siódemek, które mogą zwiększyć liczbę bębnów do 7. Ta mechanika gry nazywa się Continuwin i działa w następujący sposób: kiedy na bębnie pojawi się symbol 7, dodawany jest kolejny bęben i uruchamiany jest re-spin. Jeśli wyląduje kolejne 7, dodawany jest kolejny bęben. Proces ten jest powtarzany do momentu pojawienia się symbolu Bar zamiast 7 lub do momentu, gdy wszystkie siedem bębnów zostanie odblokowanych i będzie pełnych 7. Wygrane zostaną przyznane w następujący sposób:

  • Dwie siódemki wygrają 2-krotność Twojego zakładu.
  • Trzy siódemki wygrają 10-krotność Twojego zakładu.
  • cztery siódemki wygrają 25-krotność Twojego zakładu.
  • pięć siódemek wygra 75-krotność Twojego zakładu.
  • sześć siódemek wygra 250-krotność Twojego zakładu.
  • Jeśli uda Ci się złapać siedem siódemek, wygrasz jackpot, który jest 25 000 razy większy od Twojego zakładu.

Po wypłaceniu wygranych, gra powraca do pierwotnego trybu jednobębnowego.

Jedynym dodatkowym symbolem jest 2x, który jest mnożnikiem wild. Gdy wyląduje, zastępuje siedem siódemek i podwaja nagrody oraz pomaga otworzyć kolejny bęben. Symbol ten może pojawić się tylko na bębnach 2, 3, 5 i 6 i nie zwiększa wielkości jackpota.

Podsumowując, Seven 7’s to kolejny bardzo nietypowy slot od Crazy Tooth Studio, który bardzo różni się od innych slotów, więc nie sposób powiedzieć, czy spodoba się każdemu graczowi. Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać jest uruchomienie Seven 7’s na naszej stronie internetowej i przetestowanie go za darmo.

Like this post? Please share to your friends:
GGbet