Legacy of Dead

Legacy of Dead darmowy slot

Poznaj kolejny automat do gry na GGBet w stylu ukochanych książek i starożytnych egipskich tematów o nazwie Legacy of Dead.

Tak, tak, tak, dobrze słyszałeś, automat Legacy of Dead to kolejna mieszanka slotów Play’n GO z motywem egipskim i rozszerzającymi się symbolami. Szczerze mówiąc, wygląda to bardzo dziwnie, ponieważ w portfolio tego dewelopera coraz częściej zaczęły pojawiać się sloty o pokrywających się nazwach i podobnej rozgrywce. Wystarczy przypomnieć wcześniej wydane gry, w tym Doom of Egypt, Legacy of Egypt, Rise of Dead, Book of Dead itd. Tym razem twórcy Play’n GO zwrócili naszą uwagę na automat Legacy of Dead łączący w sobie nazwy dwóch innych gier Legacy of Egypt i Rise of Dead, a co z tego wyszło opowiemy poniżej.

Kiedy otworzysz slot Legacy of the Dead, po raz kolejny będziesz musiał udać się do starożytnego Egiptu, aby odkryć ukryte tam sekrety i tajemnice. Tak naprawdę oprawa graficzna Legacy of Dead nie oferuje nam nic nowego, a raczej wszystko to, co widzieliśmy już wcześniej. Główna akcja slotu Legacy of Dead rozgrywa się w starożytnej egipskiej świątyni, którą otaczają wysokie kolumny i ściany pomalowane hieroglifami, a stół do gry składa się z pięciu bębnów i 10 linii wypłat.

Wprowadzone tutaj obrazy, które są mieszanką symboli z wyżej wymienionych slotów, pozostają niezmienione. Pomocą w tworzeniu kombinacji będzie zestaw znaków składający się z nazw kart od 10 do A, Horus, Faraon, Anubis i Tutanchamon. Jednak najważniejszym i najbardziej charakterystycznym symbolem w grze jest komora grobowa, ponieważ jest to symbol, który pomoże Ci aktywować rundę darmowych obrotów, a także zastąpić dowolny symbol z tabeli wypłat, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Funkcje bonusowe automatu Legacy of Dead

Jak wspomniano powyżej, automat Legacy of Dead jest kolejnym książkowym slotem. Dlaczego książki, bo nie ma nawet symbolu książki? Cóż, to proste, ponieważ zamiast książek mamy komnatę grobową, która działa jako symbol wild i scatter. Prawdopodobnie twórcy gry zmienili główny symbol, chcieli w ten sposób urozmaicić slot. Ale jedyna funkcja bonusowa w postaci funkcji darmowych obrotów jest już znana, ale z pewnymi dodatkami.

Gdy na polu gry pojawią się dwa, trzy, cztery lub pięć symboli scatter w postaci komory grobowej, otrzymasz natychmiastową wygraną, podobnie jak trzy symbole scatter rozrzucone na bębnach aktywują rundę darmowych obrotów składającą się z 8 darmowych obrotów. Zanim zostaną one uruchomione, przewijany jest scroll i jeden z obrazków z tabeli wygranych jest wybierany losowo, aby stać się symbolem specjalnym. Gdy ten specjalny symbol wyląduje na polu gry, rozszerza się, aby pokryć cały bęben. Jeśli podczas rundy bonusowej trafisz 3 kolejne scattery, otrzymasz 8 dodatkowych darmowych obrotów.

Ale główną cechą Legacy of the Dead jest to, że za każdym razem, gdy ponownie uruchomisz darmowe obroty, odblokuje się nowy symbol, który będzie działał jako postać specjalna. Okazuje się, że w teorii będziesz miał możliwość uczynienia wszystkich symboli specjalnymi, co oznacza, że Twoje szanse na wypełnienie całego pola gry jednym symbolem znacznie wzrastają.

Ogólnie rzecz biorąc, Legacy of Dead to kolejny świetny automat z dobrze znanymi tematami, symbolami i funkcjami. Jeśli lubisz sloty w stylu książkowym, to automat Legacy of the Dead z pewnością zrobi na Tobie wrażenie. Uruchom więc slot Legacy of Dead na naszej stronie i wypróbuj go za darmo.

Like this post? Please share to your friends:
GGbet