Book of Dead

Book of dead darmowy slot

Fabuła oparta jest na starożytnym Egipcie. Wcielisz się w rolę Richiego Wylde’a, żądnego przygód i obiecującego podróżnika.

Book of Dead łączy w sobie cechy tradycyjnego automatu do gry i nowoczesnego wideo slotu z doskonałą grafiką, dźwiękiem i animacją. Kolory, szczegółowe ikony, orientalna muzyka – wszystko zostało dobrane tak, aby zatrzymać Cię w grze na długi czas.

Gra jest dostępna zarówno w wersji desktopowej GGBet, jak i mobilnej. A jeśli grasz z telefonu komórkowego, możesz wybrać format pionowy lub poziomy.

Zasady gry są proste, tak jak w każdym slocie – wybierasz stawkę, liczbę linii i ruszasz.

 • Na ekranie znajduje się 5 bębnów w 3 rzędach. Gracz może wybrać do 10 linii wypłat.
 • Symbole kart na bębnach przeplatają się z ikonami tematycznymi.
 • Wysoko płatnymi symbolami są Faraon, Anubis, Scarbee i Archeolog.
 • Księga Umarłych jest szczególnym symbolem. Jest to zarówno symbol scatter, jak i symbol wild. Jeśli 3 jokery zostaną trafione, uruchomiona zostanie runda 10 darmowych obrotów.
 • Jest też gra ryzyka, w której wygrana może być podwojona (odgadnięcie koloru czerwonego lub czarnego) lub 4-krotna (odgadnięcie koloru karty).
 • Podczas darmowych obrotów, system wybierze symbol rozszerzający. Oznacza to, że jeśli pojawią się dwa z tych symboli, wtedy bęben rozszerza się na całą linię. W teorii, jeśli wszystkie bębny zostaną rozwinięte, Twoja wygrana będzie równa 5000 kredytów!

Jak widać, zasady są bardzo proste, a jest wiele ciekawych rzeczy do zrobienia.

Zwycięskie kombinacje w Book Of Dead

Wszystkie zwycięskie kombinacje są ustalone w zasadach gry. Są one wyświetlane, gdy przejdziesz do sekcji „info” po uruchomieniu gry. Bogowie egipscy, którzy są głównymi bohaterami tematycznymi slotu, reprezentują najwyższą wartość. Maksymalna wygrana w każdej kombinacji jest określona przez liczbę identycznych obrazków. W grze znajduje się w sumie 10 pozycji komórek, które przyniosą uzupełnienie kapitału.

Cenna będzie również główna bohaterka, która wybrała się w podróż do starożytnego Egiptu. Jego porter przyniesie hazardziście maksymalne korzyści. Na polu gry znajdują się również klasyczne symbole kart. Zysk zależy nie tylko od liczby identycznych komórek, wartości symboli, ale także od zakładu gracza.

Stawka w grze wynosi od 0,01 do 1. Przed uruchomieniem slotu ustawiamy go na panelu sterowania. Określa to możliwości gry i maksymalną wypłatę w grze. Dopiero po dokonaniu ustawień można uruchomić bębny.

Tabela wygranych w Book of Dead przedstawia się następująco:

 • portret głównego bohatera – aż do 5000 mnożników przy zakręceniu 5 identycznych zdjęć. Nawet jeśli dwa z tych obrazów pojawią się na polu gry, zakład wzrośnie o 10 razy;
 • Egipski bóg przyniesie od 5 do 2000 mnożników. Kombinacje mogą występować od 2 do 5 obrazów na linię;
 • Anubis – od 5 do 750 mnożników. Maksymalna wygrana, którą gracz otrzymuje, gdy w kombinacji pojawi się 5 obrazów;
 • Blue Bird – do 750 mnożników, jeśli w kombinacji znajdzie się maksymalna liczba symboli;
 • Symbole kart – od 5 do 40 mnożników. Pomimo ich niskiej wartości, symbole kart pojawiają się na polu gry częściej, więc możesz dzięki nim znacznie zwiększyć swój kapitał.

Wartość wygranej jest określona podczas tworzenia minimalnego zakładu. Przy wysokich kwotach inwestycji, potencjalne wygrane i mnożniki znacznie wzrastają.

Wielu graczy, którzy decydują się na grę z prawdziwą inwestycją, zastanawia się nad wygranymi. Jeśli wpiszemy takie zapytanie do wyszukiwarki, otrzymamy wiele opcji, jak pokonać slot Book Of Dead. W rzeczywistości programy hakerskie, kody, strategie, które można znaleźć w Internecie nie działają. Są to oszukańcze sztuczki, które mają na celu zebranie informacji o graczu i uzyskanie dostępu do jego konta w kasynie. Inną możliwością jest rozprzestrzenienie wirusa na Twój gadżet.

Żadne oprogramowanie ani strategie matematyczne nie działają z jednego prostego powodu. Zwycięskie kombinacje na polu są tworzone przez generator liczb losowych. To znaczy, że symbole na polu pojawiają się losowo. Nie ma w tym żadnego wzorca.

Profesjonalni hazardziści przygotowali zbiór wskazówek dla zyskownych zakładów na slocie Book Of Dead:

 • zacznij od poznania zasad. Twoje zrozumienie algorytmu zarabiania zadecyduje o wyniku gry;
 • gry demo bez inwestycji prawdziwych pieniędzy są najlepszym formatem do nauki. Zacznij od zakładów demo, po których łatwo będzie przejść na zwycięski format;
 • stopniowo zwiększaj swoje zakłady. Nie należy od razu zaczynać od dużych inwestycji. Jednak gra przez cały czas z minimalną inwestycją również nie jest dobrym pomysłem, ponieważ potencjalne wygrane zależą od zainwestowanej kwoty;
 • ryzykowne gry i rundy bonusowe mogą zamienić się w straty. Przyjrzyj się obiektywnie swoim perspektywom ryzyka.
Like this post? Please share to your friends:
GGbet