Fire Joker

Fire Joker darmowy slot

Zagraj w Fire Joker za darmo na tym klasycznym slocie w GGBet i ciesz się wspaniałymi funkcjami. Twórcy gier Play’n GO często czerpią inspirację z klasycznych motywów slotów. W nowym slocie Fire Joker postanowili nie komplikować interfejsu, ale osiągnęli imponujący efekt w automacie z trzema bębnami. Od strony technicznej, Fire Joker ma 3 bębny i 5 linii wypłat. Ten slot, dostępny do gry na wszystkich urządzeniach od zaledwie €0.05 za spin.

Kiedy otworzysz slot Fire Joker, zobaczysz zupełnie prosty design. Trzy bębny do gry są ustawione na pomarańczowym tle, na którym od czasu do czasu pojawiają się iskry ognia. Samo pole gry otoczone jest złotą ramką, a nad nim znajduje się ogniste logo slotu. Pozornie bezbarwny wygląd pola gry zmienia się natychmiast po wciśnięciu „Spin”, ponieważ gdy tylko wygrasz, pole pokryje się płomieniami. Jak wszystkie modele o klasycznej tematyce znajdziesz tu bardzo znajome symbole: niebieski X, wiśnie, cytryny, winogrona, śliwki, napis BAR, złote gwiazdki, czerwone siódemki i oczywiście głównego bohatera – jokera. Jest on jokerem i pomoże Ci wygrać częściej, zastępując brakujące obrazki, a także nagradzając Cię 80 monetami, gdy trafisz 3 takie obrazki na linii wypłat.

Funkcje bonusowe automatu Fire Joker

Respin Of Fire – Funkcja ta jest aktywowana, gdy na 2 dowolnych bębnach pojawią się symbole w stosie i nie zostaną utworzone wygrywające kombinacje. Zostaniesz nagrodzony 1 darmowym re-spinem. Teraz dwa z bębnów zablokują się w miejscu, a trzeci bęben będzie się kręcił, aby pomóc Ci zebrać odpowiednie symbole, które pozwolą Ci wygrać.

Jeśli uda Ci się wypełnić wszystkie pozycje bębnów tym samym symbolem, aktywujesz funkcję Koła Fortuny – Twoja całkowita wygrana będzie zależała od losowego mnożnika od 2x do 10x. Koło będzie kręcić się automatycznie, więc możesz po prostu usiąść i patrzeć jak to się dzieje.

Podsumowując, można powiedzieć, że Fire Joker to całkiem przyzwoity model. Tak, ma tylko trzy bębny, kilka linii i prawie żadnych funkcji, ale te, które są w nim obecne, bez wątpienia są w stanie przynieść dobre wygrane.

Like this post? Please share to your friends:
GGbet